Історія розвитку

Адвокатське об'єднання «Дефендо», було засноване у березні 2009 року, двома адвокатами. Метою заснування було та й залишається об'єднання зусиль, знань та досвіду у сфері застосування права для захисту інтересів фізичних та юридичних осіб.

З часу створення об'єднання його колектив, адвокати та юристи постійно працювали над самовдосконалення, вивченням судової практики, аналізом норм діючого законодавства та змін які вносились і закони та нормативно - правові акти.

У 2013 роках, в установчі документи об'єднання внесено суттєві зміни, які дали змогу удосконалити роботу об'єднання, якість надання послуг, відповідальність кожного із засновників та працівників.

На сьогоднішній день у складі об'єднання є троє адвокатів, кожен з яких має достатній досвід для надання якісних послуг у сфері права. Разом з тим, кожен адвокат та й об'єднання як структура, мають на меті постійно навчатись, здобувати нові знання.

Все задля того щоб надавати нашим клієнтам якісну та вчасну допомогу, знаходити вихід із будь якої складної ситуації, за допомогою інструментів права.

Адвокатське об'єднання «Дефендо» пройшло складний шлях, адже з 2009 року по 2013 колектив адвокатів оновлювався. Оновлення колективу повязанне із необхідність підбору кваліфікований адвокатів, які можуть знаходити вихід із різних життєвих ситуаціях, які поділяють принципи та засади на яких створене об'єднання, які готові відстоювати інтереси того хто просить про допомогу, у будь якому органі влади.

Нашим гаслом, з часу заснування об'єднання є , – Справедливість, істина в дії , латинською – Iustitia si veritate action. Значення цього вислову досить просте, - щоб отримати справедливий результат, треба діяти, а сама справедливість є істинною якої прагне кожна людина. Тому, захист прав та інтересів кожного хто звертається до об'єднання по допомогу, здійснюється тільки активними діями, відстоюванням позиції, отриманням як найбільшого обсягу інформації та доказів

Голова об'єднання Йосип Зазуляк