Трудове право

Найчастіше трудові спори виникають у зв'язку з обставинами, такими як звільнення, зменшення розміру заробітньої плати, скорочення, невиплата заробітньої плати, або навіть залучення працівника до відповідальності. В таких випадках,вас знадобиться правова допомога, яку вам зможе надати Адвокатське об'єднання «Дефендо». Ми зможемо вам надати юридичну консультацію з питань трудових спорів, представляти та захищати законні права та інтереси клієнта в суді, при необхідності розробити юридичні документи, позовні заяви, скарги, клопотання та інші процесуальні документи, а також при можливості вирішити питання трудових конфліктів в позасудовому порядку.

Трудове право являє собою систему правових норм які регулюють суспільно-трудові та пов’язані з ними відносини, з поєднанням суспільно-колективних та особистих інтересів їх суб’єктів.

На сьогоднішній день в Україні діє Кодекс законів про працю, основу якого становить трудове законодавство СРСР, так можна сказати що більшість норм застаріли і вже не відповідають вимогам, що регулюють відносини, які виникають між роботодавцями та найманими працівниками. Відомо багато випадків на практиці зловживань в сфері трудових відносин з боку роботодавців, так і з боку найманих працівників, які призводили до порушення прав і матеріальних збитків.

Своєчасно звернувшись за консультацією з питань трудового права дозволить знизити ризики від взаємодії з недобросовісними суб’єктами трудових відносин. Адвокатське об’єднання готове надати вам спектр послуг з цього питання, звернувшись ви отримаєте повну консультацію і допомогу у вирішенні вашого питання.